logo

Bingo i roli po polsku


22 września 2018 roku - Zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych 22 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Żurawicy odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które rozpoczęły tegoroczne zmagania w różnych dyscyplinach sportowych na terenie naszej gminy.
To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją do promowania czytelnictwa i zachęcenia młodzieży do sięgania po dobrą literaturę.9.00 -.00 - warsztaty Harcerskiej Orkiestry Dętej w Żurawicy Zapisy na poszczególne terminy i formy zajęć oraz wpłaty przyjmowane będą w sekretariacie szkoły do dnia roku.Jego celem była promocja czytelnictwa, doskonalenie umiejętności pięknego czytania i rozwijanie twórczych talentów.W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej drużyny z naszej szkoły zajęły I miejsce wśród dziewcząt oraz I miejsce wśród chłopców, awansując tym samym do finału rejonowego.Prace plastyczne brały udział w konkursie organizowanym przez szkolną bibliotekę.Przygotowany przez uczniów naszej szkoły montaż słowno-muzyczny wywarł na nas duże wrażenie.W liturgii uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych oraz służb mundurowych, z kompanią honorową i pocztami sztandarowymi.Dodgeball strefę do grania w zbijaka, Slum Dunk ścieżki akrobatyczne zakończone koszami, areny główne powierzchnie z dużą ilością różnych trampolin, ściankę wspinaczkową połączoną z basenem wypełnionym gąbkami, boiska do ćwiczenia koszykarskich wsadów.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Po wysłuchaniu wszystkich uczestników komisja konkursowa w składzie:. .
09.00 (poziom podstawowy) - godz. .Galeria Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok letra de los piojos ruleta szkolny 2019/2020 P rzedstawiamy materiały informacyjne dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.Va Bartosz Ptak,. .Macie też możliwość rezerwacji książek drogą internetową.Młodzi łyżwiarze zaprezentowali na lodzie magiczne widowisko oparte na motywach baśni Bolesława Leśmiana. .Drzewa te, stanowiące dziękczynne wotum naszych przodków za przywróconą niepodległość, nierzadko przetrwały do dziś jako blisko stuletni świadkowie ważnych dla naszego narodu wydarzeń.


Sitemap